ساخت سوله اصفهان - سوله|سوله سازی|ساخت سوله|سوله سبک|فروش سوله
559
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-559,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

ساخت سوله اصفهان

سوله سازی اصفهان

سوله سازی اصفهان : صنعت سوله سازی در اصفهان مانند سایر شهرهای صنعتی در کشور، رونق زیادی را به خود دیده است و کماکان شاهد آن است که استفاده از این مکان ها برای کاربرد در ساخت مرغداری ها، کارخانه ها، کارگاه ها و انبارها و نیز سالن های ورزشی و بسیاری از موارد دیگر در حال گسترش روز افزون می باشد.

سوله سازی در اصفهان هم اکنون به یک کار تولیدی اشتغال زا تبدیل شده است که تاثیر زیادی بر روی کار آفرینی برای مهندسین فاقد شغل داشته است.

در اصفهان انواع سوله ها از نوع مدرن و سنتی آن ها تولید می شوند و با توجه به نیاز مشتری ها در اختیار آن ها قرار می گیرند.

مهم ترین سازه ای که بنا به دلیل کاربرد گسترده اش در موارد و مصارف زیاد، توسط کارخانه جات تولید می شود؛ سوله های خرپاییمی باشند.

این نوع سوله ها را با کم ترین وزن ممکن تولید کرده و در کنار آن بیشترین میزان انسجام برای آن ها تعریف شده است که می توان به دلیل خاصیت انعطاف پذیری آن ها، سازه ها را به هر شکل و طرحی که می خواهیم درآورده و مورد استفاده قرار دهیم.

ساخت سوله های یو بی ام

در کنار این ها، ساخت سوله های یو بی ام نیز در سوله سازی اصفهان به عنوان سازه ای مدرن و وابسته به تکنولوژی ها در حال رواج پیدا کردن است و دلیل آن را می توان در کاهش هزینه ها و داشتن سرعت بسیار زیاد در ساخت در عین استحکام بسیارشان جست و جو کرد.

افزون بر این موارد، سوله های تیر ورق علی رغم قدیمی بودن روش ساخت و کاربری شان از انواع سوله های قابل تولید در این شهر می باشند که به عنوان سازه ای سنتی در سوله سازی اصفهان، هر چند اندک اما هنوز هم طرفداران خاص به خود را دارند و مورد استفاده در برخی از مصارف قرار می گیرند.

انواع سوله, ساخت انواع سوله ها, سوله, سوله فروش, سوله های تیرورقی, سوله های خرپایی, سوله های یو بی ام, قیمت ساخت سوله, هزینه ساخت سوله

لیست شرکت های سوله سازی

 لیست شرکت های سوله سازی :   سوله چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

ساخت سازه های فلزی و به طور دقیق تر سوله ها چگونه انجام می شود ؟

کدام مجموعه ها و شرکت هایی قادر به ساخت سوله ها هستند ؟

ما در این مقاله قصد داریم به شرح پاسخ این سوالات بپردازیم .

سوله :
سوله ها از اتصال اسکلت های فلزی ساخته می شوند اسکلت ها از جنس فلز فولاد هستند و درداخل کارخانه تولید می شوند و به سه نوع متفاوت تقسیم می شوند :

·        سوله های خرپایی

·        سوله های UBM

·        سوله های تیرورقی

سوله ها در موارد مختلفی استفاده می شوند :

·        ساختمان های صنعتی ( مانند سردخانه های صنعتی )

·        سوله های تعمیرگاه ها

·        سوله های نمایشگاهی

·        سازه های شهربازی

·        سوله های ورزشی (مانند استخرها )

·        پل ها

·        پارکینگ ها

·        صنایع (مانند کشتی سازی )

·        و بسیاری موارد دیگر

ساخت سوله :
مراحل کلی ساخت عبارت اند از :

·        طراحی سازه

·        ساخت سازه

·        تمیز کاری

·        اجرا سازه

اسکلت فلزی سازه و به طور کلی سوله توسط نرم افزارهایی بوسیله ی طراح ,طراحی می گردد این طرح ها باید توسط بازرسان کنترل کیفیت بررسی می شوند .

حال نوبت به ساخت سازه می باشد که به نوبه خود بخش مهمی از کار را دربر می گردد .

پس از ساخت سازه عملیات تمیزکاری صورت می گیرد و سوله برای نصب آماده می شود.

و درآخر هم سوله به محل مورد نظر حمل شده و توسط تکنسین ها نصب می گردد .

شرکت های سوله سازی :

شرکت هایی با نام های تجاری معتبر در این زمینه فعالیت می کنند .مجموعه ما با دارا بودن ابزارآلات و کادر فنی مجهز و مجوز های ساخت سازه های فولادی با سابقه ای مفید در این زمینه اقدام به ساخت سازه هایی مقاوم و مستحکم می کند و در زمان کوتاهی به مشتری تحویل می دهد قیمت مناسب این سازه ها نیز می تواند نکته ای درخور توجه باشد .

 

انواع سوله, انواع سوله ها, بازار سوله, پل ها, ساخت سوله, سوله خرپایی, سوله سبک, سوله مدرن, سوله های تیرورقی, سوله های یو بی ام, شرکت معتبر سوله, صنایع (مانند کشتی سازی ), لیست شرکت های سوله سازی
بدون نظر

ارسال دیدگاه